
Een paar drukke dagen achter de rug… Voel me net bovenstaand konijn…
Tja, eigen schuld omdat ik midden in de week de boel de boel gelaten heb en lekker naar Frank vertrokken ben.
Dinsdag:
Terwijl Michelle een nachtje bij oma ging logeren hebben Frank en ik The Musketeer gekeken.
Het verhaal speelt zich af in Frankrijk, in de zeventiende eeuw. Kardinaal Richelieu probeert koning Louis XIII van de troon te stoten en zelf de macht te grijpen. Daarbij worden de ouders van de kleine D’Artagnan in koelen bloede vermoord. Het jongetje groeit op met maar één doel voor ogen: net zoals zijn vader een Musketier worden en wraak nemen.
(klik op ’t plaatje voor de trailer) We vonden het geen van beide een geweldige film. We waren allebei erg moe en hebben ‘m gewoon afgekeken. Te lui om iets anders op te zoeken en zó erg was ’t nou ook weer niet. Beetje humor, beetje romantiek en lekker overdreven maar spectaculaire schermscenes!
Woensdag:
De volgende dag ’n beetje uitgeslapen, lekker lui ontbeten, koffie gedronken en muziek-dvd’tjes gekeken. Bovendien heb ik kennis mogen maken met Frank’s favoriete high-tech-snufje: zijn strijkpop!
Wat een uitvinding! Je trekt de pop je natte overhemd aan, stopt de stekker in het stopcontact en na een tijdje is je overhemd droog en keurig gestreken!
Van mijn stelling dat ik zonder man in huis tenminste ook geen overhemden hoef te stijken, blijft zo natuurlijk niets meer over!
’s Middags hebben we samen wat klusjes in Frank’s appartement gedaan. Tenslotte is samen klusjes doen veel gezelliger dan in je eentje! Om niet in de file te komen, wilde ik pas rond een uur of zeven vertrekken dus hadden we aan het eind van de middag nog even tijd om met een boek in het zonnetje op Frank’s terras terras te zitten. Ik was pas rond een uur of negen weer thuis.
Michelle vermaakte zich ondertussen prima aan het Scheveningse strand met ons vroegere buurjongetje Tristan, zijn moeder Christelle en haar vriend Michel. Na een hele middag zwemmen zijn ze nog een hapje gaan eten en daarna weer naar huis vertrokken. Michelle heeft zich prima vermaakt en volop genoten van haar laatste vakantiedag!
Bedankt, Tristan, Christelle en Michel!
Donderdag:
Michelle moest er vroeg uit om aan haar eerste schooldag te beginnen. Even wennen dus! Gelukkig had ze maar een paar uur les en was ze dus vroeg weer thuis. Ik moest ook even wennen na een relaxed dagje bij Frank. Gewoon weer aan het werk, daarna koken, eten, opruimen, boodschappen doen en weer opruimen! Tussendoor nog kans gezien om spelletjes te doen met Michelle.
We spellen vaak ons zelfbedachte ‘klus-spel’. We maken dan allebei een lijstje met klusjes. Op mijn lijstje staan dingen als ‘wc poetsen’, ‘was opvouwen’ of ‘boven stofzuigen’. Op Michelle’s lijstje staan dingen als ‘kamer opruimen’, ‘huiswerk maken’ en ‘computeren’.
Vervolgens spelen we een spelletje. Als het spelletje af is, gaan we allebei een klusje doen, waarna we weer een spelletje spelen, en klusje doen enzovoorts. Op die manier krijg ik toch een heleboel gedaan terwijl ik ook gezellig met Michelle spelletjes doe!
Op dit moment zijn we verslingerd aan jokeren! De kaarten liggen standaard klaar op tafel!

Vrijdag:
Weer gewerkt vandaag en daarna nog wat blijven drinken met mijn collega’s. En vanavond natuurlijk weer gekaart! Ik heb flink gewonnen en ik vrees dat Michelle morgen wraak gaat nemen! Komt eigenlijk wel goed uit; ik heb nog heel wat klussen op mijn lijstje staan. Maar eerst gaan we morgen lekker…. UITSLAPEN!

Die strijkpop wil ik ook!!!!!!!!!
grappig een strijkpop. Ik strijk nooit, anders zou ik er direct een willen. Bestaat het echt of is het een verzinsel?
Ook handig om te spel-klussen!
Een strijkpop, geweldig! Ik geloof dat ik hem ook wel eens op life&cooking heb gezien. Kan dat?
een strijkpop… wat een uitvinding… nu nog de kookpop of de schoonmaakpop of ben ik nou te veel eisend?
maar dat klus en spel idee vind ik een heel goed idee. ik zal dat eens proberen met mijn dochter.
Heb net tuinzaad gestrooid. Heb alleen veel last van vogels kan ik niet die strijkpop…….. (Zie groen van afgunst hoor,stikjaloers) Frank, wil je met me trouwen?