Biologisch.

Ik had dit weekend geen afspraken in mijn balboekje staan! Geweldig om eens een heel weekend lekker thuis te zijn. Door mijn drukke agenda van de afgelopen dagen was er in en rond het huis een heleboel blijven liggen dus ik heb me niet verveeld!

Eindelijk weer eens tijd gehad om de tuin te doen! Toen ik mijn tuinbankje wilde verplaatsen om eronder te vegen, had ik ineens de leuning in mijn hand terwijl de rest van het bankje nog op de grond stond! Tijd om afscheid te nemen dus…

Michelle houdt wel van een leuk sloopkarweitje dus binnen een kwartiertje paste ons tweepersoons-tuinbankje in één vuilniszak! Bovendien ontdekten we nog iets leuks… Een tijdje terug hebben we wat worteltjes, aardbeien- en tomatenplantjes geplant in wat ons ‘moestuintje’ moest worden. Of liever gezegd… Michelle’s moestuintje. Aangezien de jongedame druk is met van alles en nog wat, blijft er geen tijd over om te tuinieren.

Je kunt dus wel stellen dat wij een enorm biologisch moestuintje hebben! Geen bestijdingsmiddelen, maar ook geen onkruid wieden en water geven! En jawel! Onze aanpak werkt! De worteltjes die we geplant hebben, hebben we even gezien. Althans… Er kwamen wat groene sprietjes uit de grond. Ze zijn nu ineens verdwenen… De aarbeienplantjes hebben een paar bloemetjes laten zien en zijn inmiddels enorm biologisch uitgedroogd. Maar…. Let op!De tomaten doen het!
En wat een geweldige fotocamera heb ik toch! Mooi plaatje geworden!

7 gedachten over “Biologisch.

  1. Michelle

    Hey mamietjuh
    Liefelijk hé dat we tomaatjes hebben terwijl we er niets aan gedaan hebben 😉
    xxx Michytjuh 😀

  2. Emile

    Heb jarenlang cherry tomaatjes gehad, zijn dit ook zo te zien.
    Zijn heerlijk, en je krijgt er enorm veel.
    Je moet wel de “diefjes”eruit halen, dat zijn de takjes die in de oksels van de grote takken groeien.
    (is dit eigenlijk wel duidelijk)
    Wij hadden er zoveel dat we op het laatst er tomatensoep van gemaakt hebben.
    Geen kennis die nog tomaten wilde ze werden overladen door ons.
    En bedankt, want er schiet me opeens een leuk verhaal over de tomaten te binnen ga ik eerdaags een log over maken.

  3. Esther

    Jullie hoeven straks zelfs geen boodschappen meer te doen dan komt alles uit jullie eigen achtertuin 😀

  4. fred en ylone

    Nog een tip als het er heeeeeeel veel worden aan een draadje rijgen en in de zon (als die er is 😕 ) laten drogen daarna in een pot doen met olijfolie ,knoflook en wat lekkere kruiden mmmmmmmm daar kan niets tegenop 😉
    maar je moet natuurlijk wel een beetje voor ze zorgen 😛

  5. Buurman

    Na een gillende puber die luidkeels een bankje in elkaar staat te trappen nu ook uitlopers van de tomatenplantjes in mijn aangrenzende tuin. Het gaat maar door.

  6. Jay

    Ja lekker, een tomaatje met wat zout en peper. Doet me denken aan het volgende; Drink thuis nooit tomatensap. Asz ik in een vliegtuig zit is dat het eerste wat ik bestel een sappie van tomaten. Weird?!?
    P.S. Heeft iemand mijn kat al gezien?

Reacties zijn gesloten.