Relaxen.


Na ’t harde werken van vandaag vond ik dat ik wel even kon gaan relaxen op mijn terrasje vanavond. Jammer genoeg ben ik erg populair bij de muggen hier in de buurt. Ze weten me allemaal te vinden!
Ik zie al voor me hoe er ééntje ontdekt dat ik met blote benen in de tuin zit… Hij pakt zijn mobieltje en belt z’n broertjes en zusjes. “Jongens, kom snel hierheen! Ze zit er weer!” En als snel zwermt de hele familie om me heen in afwachting van een waar feestmaal… Mij niet gezien dus ben ik maar binnen gaan zitten… Ik ga een rondje maken door weblogland.
Ondertussen kunnen jullie een filmpje kijken.

Stel je toch eens voor dat je dit in je keuken hebt met deze temperaturen… Ik vraag me alleen af hoe de koffie dan smaakt….

5 gedachten over “Relaxen.

  1. Emile

    Hoi Nicky,
    fijn he die muggen, is enige nadeel van de zomer.
    ga eerdaags ook beginnen met de filmpjes maar nu nog even genieten van het weer.
    En heb zaterdag een festival waar ik in de organisatie zit, dus nog steeds geen tijd voor filmpjes.

  2. Astrid

    De muggen hebben het niet zo op mij voorzien dus ik kan ongestoord buiten zitten als ik wil maar ik zit met mijn stomme kop weer achter de pc terwijl het buiten nu zo lekker is. 😕

  3. Buurman

    Buurman heeft al jaren Heineken uit de warme kraan en Amstel uit de koude, niets nieuws dus dit filmpje. Buurman wil buurvrouw wel vragen om de tuin eens op te ruimen, al dat afval trek inderdaad erg veel ongedierte aan.

  4. Jenne

    Vervelend muggen, ik wordt ook regelmatig leeggeprikt. Je filmpje deed het trouwens niet bij mij (helaas) 🙁

  5. Lareina

    Oke…ben er weer…puf wat een hitte….puf…plak…plak…ach ja wat hebben wij gedaan vandaag….uh….deze…. site verder gemaakt….wat een werkje weer…maar het resultaat is mooi…ga maar kijken…en reactie geven..
    Ik heb een koud glas melk naast mij…dat verandert straks wel…voor nu zou ik zeggen….plak lekker mee….knuffel van LaReina 😉

Reacties zijn gesloten.