Niets nieuws meer te vertellen…

Begon ik in april dit weblogje om verre vrienden en familieleden op de hoogte te houden van ons wel en wee, inmiddels is de boel danig uit de hand gelopen.

Overal sleep ik inmiddels mijn digitale camera mee naar toe. Je weet maar nooit of je nog iets geks tegen komt voor op de weblog.

Bij gekke streken volgt bij ons thuis steevast de kreet “Weblogmoment!” gevolgd door het zoemen van mijn digitale camera, waarna het resultaat zonder pardon op Internet geplaatst wordt.

Dochterlief heeft inmiddels last van camera-moeheid en zelfs Toby begint te piepen als ik de camera pak (maar hij piept altijd, dus dat telt niet!)

Er is me nog iets anders opgevallen…. Een fatsoenlijk gesprek voeren is er niet meer bij.
Hieronder een voorbeeld… (“N” als Nicky en “W” als willekeurige collega, familielid of vriend…)

N: Hallo! Hoe is het met jou?
W: Goed! Ik heb laatst bla, bla, bla….. (er volgt een heel verhaal).

N: Goh, wat leuk! Wij zijn laatst nog naar Artis…. (wordt onderbroken)
W: Ja; ik zag het op je weblog.’t Was leuk, hรจ?
N: Ja, het was hartstikke leuk! Zal ik je de foto’s laten zien?
W: Nee, joh! Heb ik al gezien… Stonden op je weblog!

N: Oh ja, da’s waar… Wist je al dat Michelle’s beugel er uit is?
W: Ja! Ik heb ’t gezien op je weblog; mooi resultaat, hoor!

N: (zucht eens diep) Lekker weertje trouwens, hรจ?
W: Zeg dat wel! Jullie waren nog lekker een dagje naar het strand geweest!
N: Huh?
W: Ja! Gelezen op je weblog!

N: (kijkt inmiddels bedenkelijk) Hoe was je vakantie trouwens?
W: Geweldig! We hebben….. (volgt een verhaal van een kwartier).
N: Zo! Dat klinkt goed! Wij zijn dit jaar niet weggeweest. We…. (wordt onderbroken).
W: Je hebt je huis opgeknapt, zag ik. Mooi geworden, hoor!

Ik geef ’t op!
Lekker bijkletsen is er niet meer bij… Iedereen is al op de hoogte…
Eรฉn voordeel: zo hou ik weer wat tijd over om te loggen!

7 gedachten over “Niets nieuws meer te vertellen…

  1. Emile

    Dit is geweldig zo herkenbaar, ik ben ook ergens in maart begonnen, dus scheelt maar paar weken.
    Maar het gaat hier precies zo als jij beschrijft.
    Kwamen met 3 oktober een jongen tegen die altijd meewerkt met de marathon, ik vroeg joh Fer je belt nooit meer om te vragen naar nieuwtjes, je moet weer eens langs komen even bijkletsen.
    Nee joh bijkletsen hoeft niet ik lees alles op je log, dus blijf helemaal op de hoogte.
    ๐Ÿ˜€
    Geweldige log Nicky. ๐Ÿ˜‰

  2. fred en ylone

    Ha ha Nicky inderdaad heel herkenbaar geen (in mijn geval ) ellelange emails meer over ons wel en wee hier ๐Ÿ˜‰
    Tja elk nadeel heeft z`n voordeel ๐Ÿ˜›

  3. Emmelinda

    Whahaaa leuke log! Bij mij zijn er maar weinig bekenden die van mijn log afweten. Dat scheelt ook weer. Maar grinnik…ik kan het me helemaal voorstellen ja.
    We hebben hier wel dat wanneer er iets gebeurd dat we uitroepen: “Heee, da’s weer een weblog!” hahaha. En dat al twee jaar! Grinnik 8)

  4. Astrid

    Zo herkenbaar…, omdat A. wegens verandering van werkzaamheden niet meer tegelijkertijd met mij in de studio zou zijn, spraken we af dat ik na een paar weken bij hem op de koffie zou komen. Nou hebben we alletwee een weblog dus bij alles was het … “oja… heb ik gelezen op je log.”
    Een internet vriend waar ik na een jaar of 2 weer contact mee aan het opbouwen ben roept op msn ook al steeds.. “ik weet ’t , heb het gelezen op je weblog.”
    ๐Ÿ˜• ๐Ÿ˜• ๐Ÿ˜• ๐Ÿ˜• ๐Ÿ˜• ๐Ÿ˜• ๐Ÿ˜• ๐Ÿ˜•

  5. zus

    ja dat is wel jammer en ik hoor de verhalen ook wel eens een paar keer een keer op de web-log een keer van jouw en soms van ma of michelle
    ja zeg ik dan ook heb ik gelezen groetjes

Reacties zijn gesloten.